Uluslarası Ev Taşıma

       Avrupa Uluslararası Taşımacılık olarak müşterilerimize denizyolu, demiryolu ve karayolu taşımaları konusunda hizmetinizdeyiz. Firmamız uluslararası karayolu ve denizyolu taşımacılık ve dağıtım hizmetlerini çağdaş anlayışla tüm dünya ülkelerine profesyonelce sunan merkezi Mersin'de bulunan kurumsal bir uluslararası lojistik firmasıdır.

Avrupa Uluslararası Taşımacılık bir çok ülkeye ithalat, ihracat, transit, komple ve parsiyel taşımalar konusunda uluslararası karayolu taşımacılık hizmeti vermektedir. İşimizde garantili çalışmak, titizlik ve takip en önemli amacımızdır. Firmamız 15 yıllık deneyim ve tecrübenin getirdiği bilinçle tüm lojistik faaliyetlerinizde özenle hizmet vermektedir.

Europa Lojistik International Freight Forwarding sektöründe uluslararası nakliye faaliyetlerini başarı ile sürdürmekte ve sürekli gelişime açık yapısıyla kısa sürede göz ardı edilemez aşamalar kaydetmiştir. Bu aşamaları kaydederken siz değerli müşterilerimize en iyi servisi, en uygun fiyatlarla ve en hızlı şekilde verebilmeyi kendimize başlıca ilke olarak benimsemekteyiz.

Düzenli komple ve parsiyel nakliye servislerimiz;

Avrupa Uluslararası Taşımacılık olarak, uluslararası nakliye operasyonlarınızda sizlerle de işbirliğimizi başlatmak üzere, ekonomik ve hızlı servislerimizi hizmetinize sunmaktan mutluluk ve gurur duyarız.

almanya Nakliye, fransa Nakliye, Yunanistan Nakliye, danimarka Nakliye, Dubai Nakliye, italya Nakliye, norveç Nakliye, Suudi Arabistan Nakliye, ingiltere Nakliye, Ürdün Nakliye, hollanda Nakliye, kanada Nakliye, isviçre Nakliye, Katar Nakliye, isveç Nakliye,